O mnie

DSC_4453Lek.med. Anna Bułat

dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej, kosmetolog lekarski.

Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, lekarzem dermatologiem z dwudziestoletnim stażem zawodowym.

W roku 2002 otworzyłam pierwszy w Tarnowie gabinet dermatologii estetycznej, wykorzystując w leczeniu wysokoenergetyczne lasery, a także wprowadzając techniki zabiegowe typowo odmładzające i hamujące procesy starzenia .

W latach 2005-2007  w celu poszerzenia wiedzy z zakresu mojej podstawowej specjalizacji, podjęłam studia podyplomowe w Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie na Wydziale Kosmetologii Lekarskiej UJ.

W latach 2008-2016 pracowałam w Kosmetycznym Instytucie dr Ireny Eris Hotelu SPA w Krynicy Zdroju prowadząc konsultacje i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Biorę udział w licznych szkoleniach, aby być na bieżąco i mieć pewność, że zabiegi które proponuję i wykonuję, przyniosą odpowiedni efekt przy minimalnym ryzyku powikłań. Pracuję tylko na urządzeniach i preparatach mających certyfikaty bezpieczeństwa FDA .

Należę do Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Sekcji Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

 

Serdecznie zapraszam
Anna Bułat